|

Çağatay Kılıç, AK Gençleri Başbakanla buluşturdu

AK Parti Samsun Milletvekili Çağatay Kılıç, 'AK İcraatlar Yarışıyor' bilgi yarışmasında birinci olan Bafra Gençlik Kolları üyelerini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la buluşturdu.

AK Parti Samsun Milletvekili, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı ve NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı'nın organize ettiği ve ilçe gençlik kolları arasında yapılan 'AK İcraatlar Yarışıyor' bilgi yarışmasında tüm soruları doğru yanıtlayan ve birinci olan Bafra Gençlik Kolları üyelerini, yarışmanın birincilik ödülü olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile buluşturdu.

AK Parti Genel Merkezi'nde Dış İlişkiler Başkanlığı'nca düzenlenen ve ülkelerin büyükelçilerinin, azınlık liderlerinin ve Türkiye'de görevli yabancı uluslararası örgütlerin başkanlarının katıldığı 6. Geleneksel İftar Programı sonrasında, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ve Bafra İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adnan Güral ve yönetim kurulu üyeleri Ayla Pınar ve Sefa Aslan, milletvekili Çağatay Kılıç ile birlikte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir süre görüştü.

Görüşmede Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, gençleri başarılarından dolayı tebrik ederek, "İnşallah daha nice ak icraatlara hep birlikte imza atacağız. Bizim gençliğimiz sokakta elinde molotof değil, ilim yuvalarında bilgi ve becerileri ile yarışan gençliktir" dedi. Başbakan Erdoğan ayrıca düzenlenen yarışma nedeniyle İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe'ye teşekkür etti.

Gençleri Başbakan Erdoğan ile buluşturan Milletvekili Çağatay Kılıç, "İl Gençlik Kolları Başkanlığı'mız güzel ve anlamlı bir yarışma düzenledi. Teşkilatlarımızda görev alan gençlerimizin partimizin yaptığı hizmetleri bilerek yetişmesini önemsiyorum. Bu anlamda düzenlenen yarışmanın ardından birinci olan Bafra Gençlik Kolları üyelerini yarışmanın ödülü olarak, Başbakanımızla buluşturduk" diye konuştu.

  • Kadın Kolları
  • Gençlik Kolları
  • AKIM
  • Yaşlılar Koordinasyon Merkezi
  • Engelliler Koordinasyon Merkezi
  • Akparti Siyaset Akademisi
  • Kütüphane
Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezi : Söğütözü Caddesi No : 6 Çankaya / ANKARA . Tel: 0312 204 50 00 (Pbx) Faks : 0312 204 50 44