Yükleniyor...

BURSA

Zeynep HÖÇÜK

SE����M ����LER�� BA��KAN YARDIMCISI

1986 Bursa doğumludur. Aslen Çorumlu bir ailenin çocuğudur.2010 yılı Yakındoğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Halen Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü 3. Sınıf öğrencisi olmakla beraber İstanbul Üniversitesi Siyaset ve Kamu Yönetimi Lisans öğrencisidir.

Bunun yanı sıra İş Hukuku,Tüketici Hukuku Ve Ticaret Hukukun’ da Uzman Arabulucudur. Ceza Hukukunda uzlaştırmacı olarak da görev almaktadır. 

 Bursa’da bir yıl Avukatlık stajını tamamladıktan sonra 2012 yılında kendi Höçük Hukuk &Danışmanlık  ofisimi açarak Avukatlık mesleğini icra etmeye başlamıştır. Bu aşamada Noterlik belgesi, Uzman Arabuluculuk diploması , uzlaştırmacı  ve iş Güvenliği Uzmanlığını da alarak meslek hayatına devam etmektedir.

Uzun yıllar üyesi olduğu AK Partide siyasi hayatım 2014 yılında başladı. 2014 yılında Ak Parti Yıldırım İlçe Ana Kademe Yönetiminde yer aldı ve Yürütme Kurulunda Seçim İşleri Başkanlığı görevini ifa etmiştir. Bursa kadın milletvekili olarak 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde aday adayı olmuştur.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.