Yükleniyor...

BURSA

Ferhat EROL

TANITIM MEDYA BA��KAN YARDIMCISI

1979 Erzurum doğumludur,40 yıldır Bursada ikamet etmektedir. İstanbul York üniversitesi işletme yönetimi lisans mezunu, şu anda da politika bilimi yüksek lisans öğrencisi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Eskişehir Anadolu üniversitesinde işletme bölümünün 4. sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.

Siyasete 2001 yılında ak parti ile ketselde kurucu gençlik kolları başkan yardımcısı olarak başlamış 2004 – 2007 yılları arasında gençlik kolları başkanlığı yapmıştır.2011-2014 ana kademe tanıtım medya başkanlığı,2014-2017 ilçe teşkilat başkanlığı yapmıştır.

 Bir çok sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır,Kestel belediye sporda 10 yıl başkan yardımcılığı Kestel İmam hatipler yaptırma yaşatma derneğinin kurucusudur hala yönetimindedir Bihmed Kestel sorumlusudur ,eğitime destek platformu Kestel koordinatörlük görevine devam etmektedir ,Kestel gençlik ve dağcılık spor kulübünün kurucu başkanıdır ve hala devam etmektedir ,Türk Kızılayı Bursa şubesi yönetiminde devam etmektedir.

Yurt dışı ve yurt içi ticaret yapan ve inşaat sektöründe devam etmekte olan aile şirketinin yöneticisidir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.