AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
16-07-2021 17:08:12

Genel Başkan Yardımcısı Usta, Karatay'da esnaf ziyareti yaptı

Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ile teşkilat mensupları, ziyaretler kapsamında Mevlana Çarşısı'nın dönüşümü nedeniyle çarşı esnafına tahsis edilen geçici satış alanlarındaki esnafla bir araya geldi.

Esnafın talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Usta, Kılca ve beraberindeki teşkilat mensupları, daha sonra Karakayış Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafla da buluştu.

Açıklamada ifadesine yer verilen Usta, Konya belediyelerinin çok güzel hizmetlere imza attığını vurgulayarak, şu değerlendirmede bulundu:

"Konyamıza hizmet etmek için Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere kabinemiz, valiliğimiz, tüm kamu kurum ile kuruluşlarımız, partimizin bütün kademeleri ve belediyelerimiz gönül birlikteliğiyle çalışıyor. Belediyelerimiz de bu konuda çok güzel işlere imza atıyor. Özellikle salgın döneminin ağır şartlarına rağmen hemşehrilerimizin hizmetinde oldular. Karatay Belediyemiz de bu noktada ilçemizin güzelleşmesi, ilerlemesi için canla başla çalışıyor. Bu vesileyle Karatay Belediye Başkanımız Sayın Hasan Kılca ve ekibini tebrik ediyorum. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da azimle, sevgiyle ve vatandaşlarımızın duasıyla daha güzel yarınlara hep beraber ulaşacağız."

Kılca da vatandaşlar ve esnafın huzuru, mutluluğu için yoğun bir gayretin içinde olduklarını belirterek bu çabayı arttırarak sürdüreceklerini ifade etti.

Usta, Kılca ve teşkilat mensupları, esnaf ziyaretinin ardından Karatay Lavanta Bahçesi ile Karaaslan Hobi Bahçesi'nde de incelemelerde gerçekleştirdi.

Karatay Lavanta Bahçesi'nin şehre farklı bir hava kattığını vurgulayan Usta, şunları kaydetti:

"Karatay Belediyesi tarafından kentimize kazandırılan bu güzel bahçe, ilçemiz ve ilimiz için vazgeçilmez bir yer oldu. Karatay Lavanta Bahçesi, kokusu ve güzel görüntüsüyle ilçemizi çok güzel süslüyor ve şehrimize bambaşka bir hava katıyor. Buradaki güzel kokuyu içine çekmek isteyen, bu güzel manzarada fotoğraf çektirmek isteyen misafirlerimizle Karatay Lavanta Bahçemiz, gelecekte çok daha önemli bir turizm merkezi haline gelecek. Bu güzel proje dolayısıyla Belediye Başkanımız Sayın Hasan Kılca'ya teşekkür ediyorum."

Kılca ise bahçenin vatandaşlar tarafından çok sevildiğini, kısa sürede binlerce misafiri ağırladıklarını belirterek, görsel şölen yaşamak isteyen herkesi hasat dönemine kadar Karatay Lavanta Bahçesi'ne davet etti.