Yükleniyor...

1975 doğumlu, evli ve biri kız, ikisi erkek, üç çocuk babası olan Yücel Yılmaz, eğitimini Balıkesir’de tamamladıktan sonra Eskişehir’de üniversite eğitimi almıştır. Üniversite yıllarında, üniversite öğrenci senatosu başkanlığı yapmıştır. Askerlik hizmetini Bandırma 6. Ana Jet Üssü’nde Asteğmen olara

1978 Dursunbey doğumlu. Balıkesir Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği mezunu. 2000-2014 yılları arasında Serbest

1966 yılında Balıkesir'de doğdu. 1988 İTÜ Fakültesi İnşaat Mühendisliği mezunu. Yüksek lisans eğitimini D.E.Ü. Fen Bil.Enstitüsü Greoteknik Mühendisliğinde tamamladı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1977 Balıkesir doğumlu. Tıp Fakültesi mezunu. İstanbul Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimi aldı. 2008 yılından günümüze özel sağlık sektöründe ortopedi uzmanı olarak çalışmaktadır. AK Parti Altıeylül ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babası

1967 Balıkesir doğumlu. Lisans mezunu. Avukatlık mesleğini icra etmektedir. 1999-2001 DYP İl Başkan Yardımcılığı, 2001-2006 DYP Merkez İlçe Başkanı, 2014 AK Parti Altıeylül İlçe Belediye Meclis üyeliği, 2014-2016 AK Parti Altıeylül Grup Başkan vekili, 2015 Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup B

1993 yılında Ankara'da doğdu. Aslen Çankırılı olup inşaat mühendisidir. 2017 yılında Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Balıkesir Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Yapı Bölümünde Yüksek Lisansına devam etmektedir. İnşaat ve Hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren aile şirk

1983 Bandırma doğumlu. Lisans mezunu. İç mimarlık yapmaktadır. AK Parti Bandırma ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Bekar ve 1 çocuk babasıdır.

1989 Bandırma doğumlu. Lisans mezunu. İzmir Dokuz Eylül Hukuk Fakültesi mezunu olup, serbest avukatlık mesleğini icra etmektedir. AK Parti Bandırma İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir.

1957 Bigadiç doğumlu. Lise mezunu. Akaryakıt Ticareti ile uğraşmaktadır. AK Parti Kurucu İlçe Başkanlığı yapmıştır. AK Parti Bigadiç İlçe Belediye Başkanı, Bigadiç ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1968 Bigadiç doğumlu. Ortaokul mezunu. Bir firmada yöneticilik yapmaktadır. AK Parti Bigadiç İlçe Belediye Meclis üyesidir.

1954 Bigadiç doğumlu. Sanayi sektöründe esnaflık mesleği yapmaktadır. AK Parti Bigadiç Belediye Başkan Yardımcılığı, Bigadiç ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeliği yapmaktadır.

1958 Burhaniye doğumlu. Lisans mezunu. İTÜ mimarlık fakültesi mezunu. AK Parti Burhaniye ve Büyükşehir Belediyesi meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1954 Gömeç doğumlu. Lisans mezunu. Maliye Bakanlığı denetim elemanı olarak görev yaptı. İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı Müdür, Gelir İdaresi Grup Müdürü görevlerini yaptı. Burhaniye ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği yapmaktadır.

1963 Dursunbey doğumlu. Konya Selçuk Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Lisans mezunu. Ziraat Mühendisliği yapmaktadır. Dursunbey İlçe Belediye Başkanlığı yapmaktadır. AK Parti Dursunbey İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir.

1957 Dursunbey doğumlu. Lisans mezunu. Eczacılık mesleğini yapmaktadır. AK Parti Dursunbey İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1983 Dursunbey doğumlu. Lisans mezunu. İnşaat mühendisliği yapmaktadır. AK Parti Dursunbey İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1988 Dursunbey doğumlu. Lisans mezunu. İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü tamamladı. Serbest kimya mühendisi olarak danışmanlık ve sorumlu müdürlük hizmetleri veren bir işletme sahibidir. AK Parti Dursunbey ve Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesidir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

1964 Ardahan doğumlu. Lise mezunu. İnşaat sektöründe çalışmaktadır. AK Parti Edremit İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

1991 Tavşanlı doğumlu. Lisans mezunu. Edremitte özel bir anaokulu işletmeciliği yapmaktadır. 2016 yılından itibaren AK Parti Edremit Kadın Kolları Başkanlığı yapmaktadır. AK Parti Edremit İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 1 çocuk annesidir.

1977 Üsküdar doğumlu. Lise mezunu. Erdek ve İstanbul'da otel işletmeciliği yapmaktadır. AK Parti Erdek İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeliği yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1978 Gönen doğumlu. Önlisans mezunu. Elektrik firması işletmektedir. AK Parti Gönen İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1991 Gönen doğumlu. Bilkent üniversitesi hukuk fakültesi lisans mezunu. AK Parti Gönen İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 1 çocuk annesidir.

1972 Havran doğumlu. Ortaokul mezunu. 2014 yılı itibariyle Havran Belediye Başkanlığı yapmaktadır. AK Parti Havran İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1962 Sarnıç doğumlu. Ortaokul mezunu. Ticaretle uğraşmaktadır. Doğruyol Partisi İlçe Başkanlığı yaptı. AK Parti Havran İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

1973 Çakırdere doğumlu. Ortaokul mezunu. AK Parti İlçe Kurucu üyesidir. AK Parti Havran İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

1966 İvrindi doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi eğitim ve yöneticiliği mezunu. 2016-2019 Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü yapmıştır. İvrindi Belediye Başkanı, AK Parti İvrindi İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1963 Gümeli doğumlu. Önlisans mezunu. Emeklidir. AK Parti İvrindi İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

1978 Gümeli doğumlu. Önlisans mezunu. Muhasebecilik yapmaktadır. AK Parti İvrindi ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

"1970 Balıkesir doğumlu. Lisans mezunu. İnşaat mühendisi. Balıkesir Üniversitesi'nde Cami Yaptırma Derneği üyesi. İmam Birgivi Camii Derneği üyesi. 2014 yılı AK Parti İl Başkanı görevini icra etmiştir. 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri itibariyle Karesi İlçe Belediye Başkanlığı görevini yapmaktadır."

1979 Balıkesir doğumlu. Lise mezunu. Lojistik uzmanıdır. 2014-2019 Karesi Belediye Meclis üyeliği yapmıştır. Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı, AK Parti Karesi İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

"1957 Afyonkarahisar doğumlu. Lisans mezunu. İnşaat Mühendisi. 2009-2018 yılları arası AK Parti İl Yönetim ve Yürütme Kurulu üyeliği görevlerinde bulundu. 08.10.2018 yılı itibariyle İl Kadın Kolları Başkanlığı görevine devam etmektedir. Balıkesir Karesi İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeliği gör

1977 Balıkesir doğumlu. Lisans mezunu. Özel bir şirkette satın alma müdürlüğü yapmaktadır. MHP ve Ülkü Ocakları İl Yöneticiliği, 2014-2019 Karesi Belediye Kurucu Meclis üyeliği görevlerinde bulundu. AK Parti Karesi İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1977 Balıkesir doğumlu. Yüksek lisans mezunu. Ticaretle uğraşmaktadır. 2001 yılında kurucu Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı, Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı, İl Yönetim kurulu ve İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. AK Parti Karesi İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 3 ço

1969 Kepsut doğumlu. Önlisans mezunu. Oto yedek parça ticareti ile uğraşmaktadır. 2001 yılında AK Parti kurucu yönetim kurulu üyeliği, 2003-2006 tarihlerinde 2 dönem Kepsut İlçe Başkanlığı görevine seçildi. 2008 yılına kadar İlçe Başkanlığı yapmıştır. 2009-2014-2019 mahalli idareler yerel seçimeleri

1983 Kepsut doğumlu. Lise mezunu. Esnaflık mesleği yapmaktadır. Gençlik Kolları Yönetim Kurulunda görev yapmıştır. AK Parti Kepsut İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1958 Kepsut doğumlu. Lisans mezunu. Emekli öğretmen. AK Parti Kepsut İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1965 Sürmene doğumlu. Lisans mezunu. Jeoloji Mühendisliği yapmaktadır. 2010 yılında Marmara Belediye Başkanlığı görevine getirilmiştir. 2014 ve 2019 yılında tekrar Belediye Başkanı seçilerek görevine devam etmiştir. AK Parti Marmara İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 3 çocuk babası

1978 Of doğumlu. Lisans mezunu. Mermer sanayi işini icra etmektedir. AK Parti Marmara İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1961 Savaştepe doğumlu. Lisans mezunu. Emekli öğretmen. 2014 yılından bu yana Belediye Başkanlığı yapmaktadır. AK Parti Savaştepe İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1972 Savaştepe doğumlu. Lise mezunu. İş adamı olarak çalışmaktadır. AK Parti Savaştepe İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evlidir.

1973 Savaştepe doğumlu. Önlisans mezunu. Serbest muhasebeci ve mali müşavirlik yapmaktadır. AK Parti Savaştepe İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1970 Sındırgı doğumlu. Lisans mezunu. Eğitimci. 2014 yılından itibaren Sındırgı Belediye Başkanlığı yapmaktadır. AK Parti Sındırgı İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

1968 Sındırgı doğumlu. Akdeniz Üniversitesi Isparta Mühendislik Fakültesi lisans mezunu. Esnaflık mesleği yapmaktadır. AK Parti Sındırgı İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1974 Balıkesir doğumlu. Lise mezunu. Müteahhitlik mesleği yapmaktadır. AK Parti Sındırgı İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

1979 Mustafa Kemal Paşa doğumlu. Lise mezunu. Tüccarlık mesleği yapmaktadır. AK Parti Susurluk İlçe ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesidir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.