Yükleniyor...

Naim MAKAS

İl Başkanı

21 EYLÜL 1988 YILINDA ÇANAKKALE’DE DOĞDU. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ ÇANAKKALE’DE TAMAMLADI. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ’NDE LİSANS EĞİTİMİNİ, YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NDE İSE YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİNİ TAMAMLADI.

KÜÇÜK YAŞLARDAN İTİBAREN AİLE ŞİRKETİNDE MESLEKİ VE TİCARİ TECRÜBE KAZANMASININ YANISIRA MİMAR OLAN EŞİYLE BİRLİKTE YÖNETTİKLERİ, İNŞAAT MÜHENDİSLİK ve MİMARLIK FİRMASINDA YÖNETİCİLİK YAPMAYA DEVAM ETMEKTEDİR. İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN YANISIRA, GIDA VE TEKSTİL SEKTÖRÜNDE DE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.

TABİAT VARLIKLARINI KORUMA ÇANAKKALE BÖLGE KOMİSYONU’NDA KOMİSYON ÜYESİ OLARAK 2 YIL GÖREV YAPMIŞTIR. 2017 YILINDA ASKON (ANADOLU ARSLANLARI İŞ ADAMLARI DERNEĞİ) ÇANAKKALE ŞUBE KURUCU ÜYESİ OLARAK GÖREV YAPTI. 2016 YILINA KADAR GENÇLİK KOLLARI GENÇLİK KOLLARI YÖNETİMİNDE, 2016 YILINDAN İTİBAREN İSE İL ANA KADAME YÜRÜTME ve YÖNETİM KURULU’NDA ÇEŞİTLİ GÖREVLERDE BULUNDU.

2019 YILINDA GENEL BAŞKANIMIZ SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN TEVECCÜHLERİ İLE İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNE ATANDI. 20 OCAK 2021 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN AK PARTİ ÇANAKKALE 7. OLAĞAN İL KONGRESİ’NDE İL BAŞKANI OLARAK SEÇİLEN BAŞKANIMIZ NAİM MAKAS İNGİLİZCE BİLMEKTEDİR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.